XVII Turniej Tenisa Stołowego TKKF

TKKF "Lubogoszcz" wraz z Uczniowskim Klubem Sportowym "TOP" i Klubem Sportowym "Turbacz" zorganizował Turniej Tenisa Stołowego. Jego siedemnasta edycja odbyła się 23 listopada 2019r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Mszanie Dolnej. W rozgrywkach przy ping-pongowym stole brało udział 55 zawodników. Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwali Jan Piekarczyk, Wojciech Pitala i Zbigniew Stachura.

XVII TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO - 24.11.2019 - galeria

Portale: UM - kliknij.

6.11.2019r. w Myślenicach odbyło się podsumowanie "Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży" Szkolnego Związku Sportowego za rok szkolny 2018/2019 przeprowadzonego pod patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego. Kolejny raz miałem przyjemność odbierać wyróżnienie - podziękowanie za pracę na rzecz Małopolskiego SZS.

3.12.2019r.  Kolejny rok byliśmy współorganizatorem Małopolskiego Turnieju Gier i Zabaw "Mały Mistrz", który odbył się w naszej hali sportowej.

GALERIA-MOS                                                                          GALERIA

FERIE NA SPORTOWO - FOTO GALERIA - kliknij