PODSUMOWANIE

POWIATOWEGO WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO SZKÓŁ

Limanowa 19.06.2017

Szkoła podstawowa:

I m - punktacja szkół, I m - kategoria dziewcząt, I m - kategoria chłopców - odpowiedzialni za przygotowanie: mgr Zbigniew Stachura, mgr Grzegorz Szynalik.

Gimnazjum:

V m - punktacja szkół, III m - kategoria dziewcząt, VI m - kategoria chłopców,  - odpowiedzialni za przygotowanie: mgr Katarzyna Mielnikiewicz, mgr Grzegorz Szynalik.

Miejsca na podium:

I m - 16-krotnie, II m - 10-krotnie, III m - 13-krotnie

GALERIA-MOS                                                                                  GALERIA

20.10.2017r. Brzesko (Regionalne Centrum Kulturalno - Bibloteczne). Małopolski Szkolny Związek Sportowy w Krakowie, jak co roku zorganizował Podsumowanie Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży Szkolnej za rok 2016/17. Wśród wyróżnionych znalazł się powiat limanowski, który zajął bardzo wysokie III miejsce. Znaczący udział w tym sukcesie miała nasza szkoła ( I m w powiecie ). W imieniu Zarządu Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego nagrodę odbierałem wraz Felicjanem Piwowarem, Teresą Piwowar, Marią Kądziąką w towarzystwie Wojciecha Wojdaka, wicemistrza świata w pływaniu, wielokrotnego medalisty oraz rekordzisty Polski.

Więcej informacji można znaleźć na Limanowa.in, TV28, MOS, sportowiec.net, f-pow.brzeski, f-pow.brzeski-foto, MSZS.

25.11.2017r. - Mszana Dolna - XV Turniej Tenisa Stołowego

TKKF "Lubogoszcz" organizuje wspólnie z Uczniowskim Klubem Sportowym TOP i Klubem Sportowym Turbacz Turniej Tenisa Stołowego. Piętnasta edycja odbyła się 25 listopada w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1. W rozgrywkach przy ping-pongowym stole brało udział 50 zawodników. Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwali Jan Piekarczyk, Stanisław Jania, Wojciech Pitala, Damian Bober i Zbigniew Stachura. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

FERIE NA SPORTOWO - FOTO GALERIA - kliknij        URZĄD MIASTA - art. - kliknij

12.04.2018r. - Mszana Dolna - VI Sztafetowy Bieg Katyński

II m - szkoła podstawowa

Skład: Cyrwus Aleksandra, Kopycińska, Zuzanna, Radomski Karol, Spórna Kamil.

II m - gimnazjum

Skład: Cichórz Sylwia, Wesołowska Żaneta, Antosz Wiktor, Kopyciński Jan.

Opiekun: mgr Katarzyna Mielnikiewicz

Urząd Miasta Mszana Dolna