Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

  -NAJLEPSZY SPORTOWIEC-2017/18  

  RANKING - kliknij  

WYCHOWANIE FIZYCZNE

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W MSZANIE DOLNEJ

 WYNIKI   PUNKTACJA SZKÓŁ 2017/18 
 NAUCZYCIELE WF  
 DYPLOMY - ARCHIWUM  

 DYPLOMY - EKSPOZYCJA

 

 HALA SPORTOWA

        
Darmowy licznik odwiedzin

                            

 KONTAKT

 WYCIECZKI

 LINKI

  Opracował: mgr Zbigniew Stachura 

  foto: Piotr Stachura 

 

WYDARZENIA SPORTOWE 2017/18 - kliknij



AKTUALNOŚCI SPORTOWE 2017/18  


 

 


 

50. 80. Powiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce Nożnej - Kamienica 23.05.2018

                                                                         V m - chłopcy

Skład: Aksamit Wiktor, Borkowski Jan, Gocał Jan, Kozicki Gabriel, Kraska Tomasz, Marczyk Maciej, Radomski Karol, Róg Robert, Spórna Kamil, Stec Jakub, Świerk Tomasz, Wróbel Kamil.

Opiekun: mgr Zbigniew Stachura

                                                                                GALERIA  

  WYNIKI - dz. 

  GALERIA-MOS 


 

49. 78-79. Powiatowe Igrzyska Dzieci w Czwórboju LA - Mszana Dolna 22.05.2018

                                             II m - Cyrwus Aleksandra

                                                                        VI m - Kopycińska Zuzanna

                                                                       VII m - Kraska Tomasz

                                                                        IV m - dziewczęta

Skład: Chrustek Emilia, Cyrwus Aleksandra, Jasek Weronika, Kopycińska Zuzanna, Łabuz Bernadetta, Marszałek Maja.

                                                                        IV m - chłopcy

Skład: Borkowski Jan, Kraska Tomasz, Nalepa Bartosz, Radomski Karol, Świerk Tomasz, Wróbel Kamil, Gocał Jan (pk), Walancik Hubert (pk).

                                                                                GALERIA  

  WYNIKI - dz. 

  WYNIKI - ch. 

  GALERIA-MOS 

Opiekunowie: mgr Zbigniew Stachura, mgr Grzegorz Szynalik


 

48. 76-77. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowej Lidze LA - Mszana Dolna 22.05.2018

                                             II m - Artur Płoskonka - bieg 300m

                                              IV m - dziewczęta

                                                                           V m - chłopcy

Skład:

                                                                                GALERIA  

  WYNIKI - dz. 

  WYNIKI - ch. 

  GALERIA-MOS 

Opiekunowie: mgr Marta Bijatowska, mgr Grzegorz Szynalik


 

47. 74-75. Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w Drużynowych Biegach Przełajowych - Nowy Targ 16.05.2018

                                               XII m - drużyna chłopców 2007/08

Skład: Nalepa Bartosz, Piwowar Mateusz, Piekarczyk Dawid, Walancik Hubert, (rez Gil Dominik).

                                                                         VIII m - drużyna dziewcząt 2005/06

                                                                            VI m - Cyrwus Aleksandra

Skład: Cyrwus Aleksandra, Jasek Maja, Kopycińska Zuzanna, Nowakowska Paulina.

Opiekun: mgr Zbigniew Stachura                                     

  WYNIKI                                                                                GALERIA  


 

46. 73. Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Plażowej Piłce Siatkowej - Laskowa 15.05.2018

                                                 II m - chłopcy

Skład: Antosz Wiktor, Nawara Nikodem.

Opiekun: mgr Grzegorz Szynalik

  WYNIKI                                                                GALERIA  

  GALERIA-MOS  


 

45. 72. Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Plażowej Piłce Siatkowej - Mszana Dolna 14.05.2018

                                                                 Gimnazjum nr 1 : Gimnazjum nr 2

                                                  2 : 1

Skład: Antosz Wiktor, Nawara Nikodem.

Opiekun: mgr Grzegorz Szynalik


 

44. 71. Miejskie Igrzyska Dzieci w Piłce Nożnej - Mszana Dolna 14.05.2018

                                                 Szkoła Podstawowa nr 1 : Szkoła Podstawowa nr 2

                                                5 : 1

Skład: Aksamit Wiktor, Borkowski Jan, Gocał Jan, Kozicki Gabriel, Kraska Tomasz, Marczyk Maciej, Niedośpiał Kamil, Radomski Karol, Stec Jakub, Świerk Tomasz.

Opiekun: mgr Zbigniew Stachura


 

43. 70. Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej - Mszana Dolna 8.05.2018

                                                                 Gimnazjum nr 1 : Gimnazjum nr 2

                                                  0 : 4

Skład: Antosz Wiktor, Kornaś Karol, Kornaś Konrad, Krupiński Jakub, Krzysztofiak Grzegorz, Mrózek Damian, Nawara Nikodem, Piekarczyk Piotr, Szynalik Mateusz.

Opiekun: mgr Grzegorz Szynalik


 

42. 69. Rejonowe Igrzyska Dzieci w Piłce Ręcznej - Złockie 26.04.2018

                                                 IV m - dziewczęta

Skład: Aleksandrowicz Sylwia, Bieniek Emilia, Cyrwus Aleksandra, Kaleta Zuzanna, Kopycińska Zuzanna, Malec Julia, Marszałek Maja, Pieron Natalia, Porębska Julia, Szynalik Anna, Wojtas Aleksandra.

Opiekun: mgr Grzegorz Szynalik

                                                                                GALERIA  

  WYNIKI 

  GALERIA-MOS  


 

41. 65-68. Mistrzostwa Powiatu Limanowskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych - Limanowa 25.04.2018

- Igrzyska Dzieci:

                                                                        I m - dziewczęta (2005/06)

Skład: Cyrwus Aleksandra, Jasek Maja , Kopycińska Zuzanna, Nowakowska Paulina, (rez. Chrustek Emilia, Jasek Weronika, Pieron Natalia, Szynalik Anna).

                                                                        V m - dziewczęta (2007/08)

Skład: Barda Zuzanna, Borkowska Zuzanna, Cyrwus Klaudia, Konieczny Zuzanna, (rez. Antosz Amelia, Radomska Monika).

                                                                        III m - chłopcy (2005/06)

Skład: Gocał Jan, Radomski Karol, Spórna Kamil, Świerk Tomasz, (rez. Borkowski Jan, Wróbel Kamil).

                                                                          I m - chłopcy (2007/08)

Skład: Nalepa Bartosz, Piekarczyk Dawid, Piwowar Mateusz, Walancik Hubert, (rez. Gil Dominik).

- Indywidualnie:

                                              I m - Cyrwus Aleksandra

                                              I m - Nalepa Bartosz

                                             II m - Cyrwus Klaudia

                                             II m - Radomski Karol

                                             II m - Walancik Hubert

Opiekunowie: mgr Zbigniew Stachura, mgr Grzegorz Szynalik

                                                                                GALERIA  

  WYNIKI - dz.  

  WYNIKI - ch. 

- Igrzyska Młodzieży Szkolnej:                                          

                                             III m - dziewczęta

Skład: Cichórz Sylwia, Cyrwus Anita, Kraska Martyna, Wesołowska Żaneta (rez. Radomska Agnieszka).

                                                                          IX m - chłopcy

Skład: Antosz Wiktor, Habieda Mateusz, Kopyciński Jan, Nawara Nikodem, (rez. Szynalik Mateusz).

Opiekun: mgr Katarzyna Mielnikiewicz, mgr Grzegorz Szynalik

  WYNIKI 

Portale: SP1, UM, TV28, Gorce24.


 

40. 64. Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej - Bobowa 23.04.2018

                                                 IV m - dziewczęta

Skład: Cichórz Sylwia, Cyrwus Anita, Jugowiec Aleksandra, Karpierz Maria, Kornaś Sabina, Kraska Martyna, Potaczek Dorota, Rapacz Dagmara, Sentyrz Anna.

Opiekun: mgr Grzegorz Szynalik

                                                                                GALERIA  


 

39. 63. Powiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce Ręcznej - Mszana Dolna 16.04.2018

                                              I m - dziewczęta

Skład: Aleksandrowicz Sylwia, Chrustek Emilia, Cyrwus Aleksandra, Kaleta Zuzanna, Kopycińska Zuzanna, Łabuz Bernadetta, Madej Izabela, Malec Julia, Marszałek Maja, Pieron Natalia, Porębska Julia, Szynalik Anna, Wojtas Aleksandra.

Opiekun: mgr Grzegorz Szynalik

  WYNIKI                                                                   GALERIA  

  GALERIA-MOS  

Portale: SP1, UM.


 

38. 62. Powiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce Ręcznej - Mszana Dolna 13.04.2018

                                              III m - chłopcy

Skład: Aksamit Maciej, Borkowski Jan, Gocał Jan, Kraska Tomasz, Marczyk Maciej, Radomski Karol, Rogoziński Albert, Spórna Kamil, Stec Jakub, Szczudłowski Hubert, Świerk Tomasz, Wsół Konrad, Żądło Michał.

Opiekun: mgr Zbigniew Stachura

  WYNIKI                                                                   GALERIA  

  GALERIA-MOS  

Portale: SP1, UM.


 

37. 60-61. Miejskie Igrzyska Dzieci w Piłce Ręcznej - Mszana Dolna 9.04.2018

                                                 Szkoła Podstawowa nr 1 : Szkoła Podstawowa nr 2

                                                7 : 5 - chłopcy

Skład: Borkowski Jan, Gocał Jan, Kozicki Gabriel, Kraska Tomasz, Marczyk Maciej, Radomski Karol, Rogoziński Albert, Róg Robert, Spórna Kamil, Szczudłowski Hubert, Wsół Konrad, Żądło Michał.

Opiekun: mgr Zbigniew Stachura

                                                 Szkoła Podstawowa nr 1 : Szkoła Podstawowa nr 2

                                                8 : 6 - dziewczęta

Skład: Aleksandrowicz Sylwia, Bieniek Emilia, Chrustek Emilia, Cyrwus Aleksandra, Kaleta Zuzanna, Kopycińska Zuzanna, Łabuz Bernadetta, Madej Izabela, Malec Julia, Marszałek Maja, Pieron Natalia, Porębska Julia, Szynalik Anna, Wojtas Aleksandra.

Opiekun: mgr Grzegorz Szynalik


 

36. 59. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej - Mszana Dolna 28.03.2018

                                                 I m - dziewczęta

Skład: Cichórz Sylwia, Cyrwus Anita, Gaweł Patrycja, Jugowiec Aleksandra, Karpierz Maria, Kornaś Sabina, Kraska Martyna, Potaczek Dorota, Rapacz Dagmara, Sentyrz Anna, Żurek Aleksandra.

Opiekun: mgr Grzegorz Szynalik

  WYNIKI                                                                   GALERIA  

  GALERIA-MOS  

Portale: SP1, UM.


 

35. 58. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej - Mszana Dolna 27.03.2018

                                              III m - chłopcy

Skład: Antosz Wiktor, Habieda Mateusz, Jarosz Adrian, Karpierz Michał, Kornaś Konrad, Kopyciński Jan, Krzysztofiak Grzegorz, Mrózek Damian, Nawara Nikodem, Płoskonka Artur, Świerk Michał, Twaróg Jakub.

Opiekun: mgr Grzegorz Szynalik

  WYNIKI                                                                   GALERIA  

  GALERIA-MOS  

Portale: SP1, UM.


 

34. 57. Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej - Mszana Dolna 26.03.2018

                                                              Gimnazjum nr 1 : Gimnazjum nr 2

                                              10 : 4 (dziewczęta)

Skład: Cichórz Sylwia, Cyrwus Anita, Gaweł Patrycja, Jugowiec Aleksandra, Karpierz Maria, Kornaś Sabina, Kraska Martyna, Potaczek Dorota, Rapacz Dagmara, Sentyrz Anna.

Opiekun: mgr Grzegorz Szynalik


 

33. 56. Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej - Mszana Dolna 23.03.2018

                                                              Gimnazjum nr 1 : Gimnazjum nr 2

                                              11 : 3 (chłopcy)

Skład: Antosz Wiktor, Habieda Mateusz, Jarosz Adrian, Karpierz Maciej, Karpierz Michał, Kornaś Konrad, Kopyciński Jan, Krzysztofiak Grzegorz, Mrózek Damian, Nawara Nikodem, Płachta Kacper, Płoskonka Artur, Świerk Michał, Twaróg Jakub.

Opiekun: mgr Grzegorz Szynalik


 

32. 53-55. Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w Narciarstwie Alpejskim - Kluszkowce 19.03.2018

Skład: Dziedzina Mateusz (30), Gocał Jan (33), Antosz Amelia (35).

Opiekun: mgr Zbigniew Stachura

                                                                                   GALERIA  


 

31. 52. Półfinały wojewódzkie - Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce - Nowy Sącz 27.02.2018

                                                                          IV m - dziewczęta

Skład: Cichórz Sylwia, Cyrwus Anita, Gal Małgorzata, Karpierz Maria, Kornaś Sabina, Kraska Martyna, Łabuz Aleksandra, Potaczek Dorota, Rapacz Dagmara, Sentyrz Anna.

Opiekun: mgr Katarzyna Mielnikiewicz

                                                                                   GALERIA  


 

30. 51. Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Biegach Narciarskich - Białka Tatrzańska 8.02.2018

                                                                          VI m - Kopyciński Jan

Opiekun: mgr Grzegorz Szynalik

  WYNIKI                                                                   GALERIA  


 

29. 50. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Biegach Narciarskich - Białka Tatrzańska 8.02.2018

                                                                          I m - Kopyciński Jan

Opiekun: mgr Grzegorz Szynalik

  WYNIKI                                                                   GALERIA  


 

28. 49. Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w Pływaniu - chłopców - Nowy Sącz 8.02.2018

- Aksamit Wiktor (15), Dudzik Kamil (22), Walancik Maciej (26).

Opiekun: mgr Zbigniew Stachura

                                                                                   GALERIA                                                                                  


 

27. 48. Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w Pływaniu - dziewcząt - Nowy Sącz 7.02.2018

- Jania Zofia (25), Szynalik Anna (29).

Opiekun: mgr Zbigniew Stachura

                                                                                   GALERIA  


                                             BEZPIECZNIE NA STOKU Z INSPEKTOREM WAWELKIEM

   31.01.2018r. na stoku narciarskim „LubomierzSki” odbyły się zawody narciarskie dla dzieci w wieku 6-16 lat. Konkurs przeprowadzili policjanci Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie przy udziale Komendy Powiatowej Policji w Limanowej, Komisariatu Policji w Mszanie Dolnej oraz Komisariatu Wodnego Policji w Krakowie.

                                            I m - Dziedzina Mateusz

                                            I m - Sadło Diana

                                          III m - Gocał Jan

                                          III m - Marczyk Maciej

- Chrustek Emilia, Haras Julia, Kraska Tomasz, Malec Kinga,  Piecyk Mikołaj, Pitala Weronika, Sobuń Kamil, Węgielska Martyna, Wojtas Aleksandra.

Nad przygotowaniem organizacyjnym czuwał mgr Zbigniew Stachura

Opiekun: mgr Zbigniew Stachura, mgr Katarzyna Mielnikiewicz

                                                                                   GALERIA  

Portale: SP1, UM, Policja, Limanowa.in


 

26. 46-47. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Narciarstwie Alpejskim - Kasina Wielka 26.01.2018

                                                                           V m - punktacja drużynowa dziewcząt

                                                                          IX m - punktacja drużynowa chłopców

... Gocał Julia (9), Radomska Agnieszka (11), Pitala Patrycja (12), Sadło Diana (13), Mano Emma (15), Cichórz Sylwia (18), Cyrwus Anita (27).

... Habieda Mateusz (25), Sobuń Kamil (26), Krzysztofiak Grzegorz (35), Karpierz Sebastian (42).

Opiekun: mgr Grzegorz Szynalik

  WYNIKI 

  PUNKTACJA SZKÓŁ 

  GALERIA-MOS  


 

25. 44-45. Powiatowe Igrzyska Dzieci w Narciarstwie Alpejskim - Lubomierz 23.01.2018

                                               I m - punktacja drużynowa dziewcząt

                                               I m - punktacja drużynowa chłopców

                                               I m - Dziedzina Mateusz

                                              II m - Antosz Amelia

                                                                          IV m - Gocał Jan

                                                                           V m - Bieniek Gabriela

                                                                           V m - Aksamit Paweł

... Wojtas Aleksandra (7), Sobuń Małgorzata (8), Malec Kinga (8), Pitala Weronika (20).

... Rogoziński Albert (9), Aksamit Wiktor (12), Aksamit Maciej (13), Kraska Tomasz (14), Łabuz Przemysław (16), Żądło Michał (17), Leżański Dawid (24), Skawski Antoni (29), Piecyk Mikołaj (DNF).

Opiekun: mgr Zbigniew Stachura

                                                                                                       GALERIA  

  WYNIKI 

  PUNKTACJA SZKÓŁ 

  GALERIA-MOS  

Portale: SP1, UM.


 

24. 43. Powiatowe Igrzyska Dzieci w Koszykówce - Limanowa 10.01.2018

                                                  IV m - dziewczęta

Skład: Aleksandrowicz Sylwia, Chrustek Emilia, Łabuz Bernadetta, Madej Izabela, Marszałek Maja, Pieron Natalia, Pitala Weronika, Porębska Julia, Szynalik Anna, Wojtas Aleksandra.

Opiekun: mgr Grzegorz Szynalik

                                                                                                       GALERIA  

  WYNIKI 

  GALERIA-MOS  


 

23. 42. Miejskie Igrzyska Dzieci w Koszykówce - Mszana Dolna 8.01.2018

                                                 Szkoła Podstawowa nr 1 : Szkoła Podstawowa nr 2

                                              18 : 12 - dziewczęta

Skład: Aleksandrowicz Sylwia, Bieniek Emilia, Chrustek Emilia, Cyrwus Aleksandra, Łabuz Bernadetta, Madej Izabela, Malec Julia, Marszałek Maja, Pieron Natalia, Porębska Julia, Wojtas Aleksandra,

Opiekun: mgr Grzegorz Szynalik


 

22. 41. Powiatowe Igrzyska Dzieci w Koszykówce - Limanowa 19.12.2017

                                                  III m - chłopcy

Skład: Borkowski Jan, Gocał Jan, Kozicki Gabriel, Kraska Tomasz, Marczyk Maciej, Radomski Karol, Rogoziński Albert, Róg Robert, Spórna Kamil, Szczudłowski Hubert, Wsół Konrad, Żądło Michał.

Opiekun: mgr Zbigniew Stachura

                                                                                                       GALERIA  

  WYNIKI 

  GALERIA-MOS  

Portale: SP1, UM.


 

21. 40. Miejskie Igrzyska Dzieci w Koszykówce - Mszana Dolna 18.12.2017

                                                 Szkoła Podstawowa nr 1 : Szkoła Podstawowa nr 2

                                              26 : 8 - chłopcy

Skład: Borkowski Jan, Gocał Jan, Kozicki Gabriel, Kraska Tomasz, Marczyk Maciej, Radomski Karol, Rogoziński Albert, Róg Robert, Spórna Kamil, Szczudłowski Hubert, Wsół Konrad, Żądło Michał.

Opiekun: mgr Zbigniew Stachura


 

20. 31-39. Mistrzostwa Powiatu Limanowskiego w Pływaniu - Limanowa 5.12.2017

   Igrzyska Dzieci 2008 i młodsi:

                                                   II m - Jania Zofia (kraul)

                                                   II m - Walancik Maciej (kraul)

                                                  III m - Dudzik Kamil (kraul)

                                                                                             IV m - Horabik Urszula (grzbiet)

                                                                                              V m - Barda Zuzanna (kraul)

                                                                                              V m - Dziedzina Mateusz (kraul)

                                                                                             VI m - Walancik Hubert (kraul)

- Walancik Dorota (kraul-7), Rataj Gabriela (kraul-9).

- Karpierz Mikołaj (kraul-8), Piecyk Antoni (kraul-9), Karpierz Szymon (kraul-13), Horabik Dawid (kraul-14), Wietrzyk Jan (kraul-16), Krzysztofiak Emil (kraul-18).

   Igrzyska Dzieci:

                                                       II m - Aksamit Wiktor (kraul)

                                                      III m - Szynalik Anna (kraul)

                                                                                                    IV m - Gocał Jan (grzbiet)

                                                                                                    VI m - Karpierz Aleksandra (klasyk)

- Kopycińska Zuzanna (grzbiet-13), Chrustek Emilia (grzbiet-19), Dobrowolska Aneta (kraul-19), Łabuz Bernadetta (grzbiet-22), Flig Anna (kraul-26), Flig Maja (klasyk-DSQ K1).

- Baniowski Bartosz (grzbiet-7), Barda Jakub (kraul-19), Niedośpiał Kamil (kraul-22), Piecyk Mikołaj (kraul-23), Piekarczyk Dawid (grzbiet-DSQ G4), Szczudłowski Hubert (klasyk-DSQ K11), Świder Dominik (kraul-DNF).

 

                                                                                                     V m - dziewczęta (sztafeta)

Skład: Chrustek Emilia, Dobrowolska Aneta, Karpierz Aleksandra, Kopycińska Zuzanna, Łabuz Bernadetta, Szynalik Anna.  

                                                      III m - chłopcy (sztafeta)

Skład: Aksamit Wiktor, Baniowski Bartosz, Barda Jakub, Dziedzina Mateusz, Gocał Jan, Szczudłowski Hubert.

 

Organizacja i przygotowanie: mgr Zbigniew Stachura

Podziękowania dla p. mgr Tomasza Dudzika za pomoc w przygotowaniu uczniów do zawodów.

 

   Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

                                                      II m - Aksamit Gabriela (klasyk)

                                                     III m - Rataj Dariusz (grzbiet)

                                                                                                 VI m - Grzybacz Tomasz (klasyk)

- Pitala Patrycja (kraul-13), Sadło Diana (klasyk-DSQ K13).

- Antosz Wiktor (grzbiet-7), Szynalik Mateusz (kraul-9), Kopyciński Jan (kraul-12), Łysek Wiktor (kraul-15), Węgielski Michał (kraul-28), Karpierz Sebastian (kraul-29), Malec Patryk (klasyk-DSQ K4).

                                                     III m - chłopcy (sztafeta)

Skład: Antosz Wiktor, Kopyciński Jan, Łysek Wiktor, Rataj Dariusz, Szynalik Mateusz, Węgielski Michał, .

 

Opiekunowie: mgr Zbigniew Stachura, mgr Katarzyna Mielnikiewicz, mgr Marta Bijatowska, Anna Karpierz.

                                                                                       GALERIA  

  WYNIKI - ID 2008 i mł. 

  WYNIKI - ID 

  WYNIKI - IMS 

  WYNIKI - sztafety 

  GALERIA-MOS  

Portale: SP1, UM.


 

19. 30. Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w Grach i Zabawach - Mszana Dolna 29.11.2017

                                               VII m - drużyna

Skład: Bugajska Maja, Duda Ewa, Dudzik Kamil, Kania Natalia, Karpierz Mikołaj, Niedośpiał Aleksandra, Róg Konrad, Wsół Sebastian.

Opiekun: mgr Zbigniew Stachura                                   GALERIA  


 

18. 28-29. Miejskie Igrzyska Dzieci w Unihokeju - Mszana Dolna 10.10.2017

                                                 Szkoła Podstawowa nr 1 : Szkoła Podstawowa nr 2

                                                1 : 2 - chłopcy

Skład: Marczyk Maciej, Radomski Karol, Róg Robert, Spórna Kamil, Stec Jakub.

Opiekun: mgr Zbigniew Stachura

                                               Szkoła Podstawowa nr 1 : Szkoła Podstawowa nr 2

                                               2 : 4 - dziewczęta

Skład: Cyrwus Aleksandra, Kopycińska Zuzanna, Madej Izabela, Marszałek Maja, Porębska Julia.

Opiekun: mgr Grzegorz Szynalik


 

17. 27. Powiatowe Igrzyska Dzieci w Grach i Zabawach - Mszana Dolna 21.11.2017

                                               II m - drużyna

Skład: Bugajska Maja, Duda Ewa, Dudzik Kamil, Kania Natalia, Karpierz Mikołaj, Niedośpiał Aleksandra, Róg Konrad, Wsół Sebastian.

Opiekun: mgr Zbigniew Stachura

                                                                                      GALERIA  

  WYNIKI 

  WYNIKI KOŃCOWE 

  GALERIA-MOS 

Portale: SP1, UM.


 

16. 26. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce - Limanowa 14.11.2017

                                               II m - chłopcy

Skład: Antosz Wiktor, Chorągwicki Przemysław, Habieda Mateusz, Jarosz Adrian, Karpierz Maciej, Kopyciński Jan, Krzysztofiak Grzegorz, Piekarczyk Piotr, Płoskonka Artur, Skwarczek Konrad.

Opiekun: mgr Grzegorz Szynalik

                                                                                      GALERIA  

  WYNIKI 

  GALERIA-MOS 

Portale: SP1, UM.


 

17. 27. Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce - Mszana Dolna 13.11.2017

                                                              Gimnazjum nr 1 : Gimnazjum nr 2

                                              19 : 14

Skład: Antosz Wiktor, Chorągwicki Przemysław, Habieda Mateusz, Jarosz Adrian, Karpierz Maciej, Kopyciński Jan, Krzysztofiak Grzegorz, Piekarczyk Piotr, Płoskonka Artur, Skwarczek Konrad.

Opiekun: mgr Grzegorz Szynalik


 

16. 26. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce - Limanowa 9.11.2017

                                               I m - dziewczęta

Skład: Cichórz Sylwia, Cyrwus Anita, Gal Małgorzata, Karpierz Maria, Kornaś Sabina, Kraska Martyna, Potaczek Dorota, Sentyrz Anna, Żurek Aleksandra.

Opiekun: mgr Katarzyna Mielnikiewicz

                                                                                      GALERIA  

  WYNIKI 

  GALERIA-MOS 

Portale: SP1, UM.


 

15. 25. Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce - Mszana Dolna 8.11.2017

                                                              Gimnazjum nr 1 : Gimnazjum nr 2

                                              38 : 2

Skład: Cichórz Sylwia, Cyrwus Anita, Gal Małgorzata, Karpierz Maria, Kornaś Sabina, Kraska Martyna, Potaczek Dorota, Sentyrz Anna, Żurek Aleksandra.

Opiekun: mgr Katarzyna Mielnikiewicz


 

14. 24. Powiatowe Igrzyska Dzieci w Szachach - Mszana Dolna 27.10.2017

                                                IV m - drużyna

Skład: Gil Dominik, Niedośpiał Kamil, Piecyk Mikołaj, Szynalik Anna.

Opiekun: mgr Zbigniew Stachura

  WYNIKI - ind. 

  WYNIKI - zesp. 

  GALERIA-MOS  

  f - Jan Zapała 

Podziękowania dla p. Jana Zapały za naukę i przygotowanie uczniów do zawodów.


 

13. 23. Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju - Mszana Dolna 25.10.2017

                                                              Gimnazjum nr 1 : Gimnazjum nr 2

                                                1 : 5

Skład: Habieda Mateusz, Kornaś Konrad, Kowalczyk Paweł, Krzysztofiak Grzegorz, Nawara Nikodem.

Opiekun: mgr Grzegorz Szynalik


 

12. 22. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach - Limanowa 20.10.2017

                                                VII m - drużyna

Skład: Antosz Kamil, Madej Przemysław, Pazdur Grzegorz, Radomska Agnieszka.

Opiekun: mgr Grzegorz Szynalik

  WYNIKI 

  GALERIA-MOS 


 

11. 21. Powiatowe Igrzyska Dzieci w Halowej Piłce Nożnej - Mszana Dolna 17.10.2017

                                               IV m - chłopcy

Skład: Aksamit Maciej, Borkowski Jan, Gocał Jan, Kozicki Gabriel, Kraska Tomasz, Marczyk Maciej, Radomski Karol, Róg Robert, Spórna Kamil, Stec Jakub, Świerk Tomasz, Wsół Konrad.

Opiekun: mgr Zbigniew Stachura

                                                                                GALERIA  

  WYNIKI 

  GALERIA-MOS 


 

10. 20. Powiatowe Igrzyska Dzieci w Halowej Piłce Nożnej - Mszana Dolna 12.10.2017

                                               III m - dziewczęta

Skład: Cyrwus Aleksandra, Cyrwus Klaudia, Kopycińska Zuzanna, Madej Izabela, Malec Julia, Pieron Natalia, Szynalik Anna.

Opiekun: mgr Grzegorz Szynalik

                                                                                GALERIA  

  WYNIKI 

  GALERIA-MOS 


 

9. 19. Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Nowy Targ 11.10.2017

- Igrzyska Dzieci:

                                                                       XIV m - chłopcy

Skład: Borkowski Jan, Gocał Jan, Kozicki Gabriel, Nalepa Bartosz, Niedośpiał Kamil (R), Piwowar Mateusz, Radomski Karol, Róg Robert (R), Spórna Kamil, Świerk Tomasz, Wróbel Kamil, Wsół Konrad.

Opiekun: mgr Zbigniew Stachura

                                                                                GALERIA  


 

8. 18. Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej - Mszana Dolna 11.10.2017

                                                        Gimnazjum nr 1 : Gimnazjum nr 2

                                                1 : 2

Skład: Antosz Wiktor, Karpierz Maciej, Kornaś Karol, Kornaś Konrad, Krupiński Jakub, Nawara Nikodem, Mrózek Damian, Płoskonka Artur.

Opiekun: mgr Grzegorz Szynalik


 

7. 16-17. Miejskie Igrzyska Dzieci w Halowej Piłce Nożnej - Mszana Dolna 10.10.2017

                                                 Szkoła Podstawowa nr 1 : Szkoła Podstawowa nr 2

                                                3 : 0 - chłopcy

Skład: Borkowski Jan, Gocał Jan, Kozicki Gabriel, Kraska Tomasz, Marczyk Maciej, Radomski Karol, Róg Robert, Stec Jakub, Spórna Kamil, Świrk Tomasz, Wsół Konrad. 

Opiekun: mgr Zbigniew Stachura

                                               Szkoła Podstawowa nr 1 : Szkoła Podstawowa nr 2

                                               3 : 0 - dziewczęta

Skład: Cyrwus Aleksandra, Cyrwus Klaudia, Kopycińska Zuzanna, Madej Izabela, Malec Julia, Pieron Natalia, Szynalik Anna.

Opiekun: mgr Grzegorz Szynalik


 

6. 15. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej - Mszana Dolna 9.10.2017

                                              III m - dziewczęta

Skład: Karpierz Maria, Kornaś Sabina, Kowalczyk Klaudia, Kraska Martyna, Liberda Weronika, Pitala Patrycja, Potaczek Dorota, Sentyrz Anna, Trzepaczka Magdalena, Wróbel Zuzanna.

Opiekun: mgr Grzegorz Szynalik

                                                                                GALERIA  


 

5. 12-14. Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Kolarstwie Górskim - Myślenice 6.10.2017

- Igrzyska Dzieci:

                                                                       VII m - Cyrwus Aleksandra

                                                                        IX m - Porębska Julia

- Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

                                                                       VI m - Cichórz Sylwia

                                                                       XI m - Wesołowska Żaneta

                                                                       IX m - Habieda Mateusz

                                                                     XVI m - Antosz Wiktor

Opiekun: mgr Zbigniew Stachura

                                                                                GALERIA  


 

4. 8-11. Mistrzostwa Powiatu Limanowskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Limanowa 3.10.2017

- Igrzyska Dzieci:

                                                                        I m - chłopcy

Skład: Borkowski Jan, Gocał Jan, Kozicki Gabriel, Nalepa Bartosz, Niedośpiał Kamil (R), Piwowar Mateusz, Radomski Karol, Róg Robert, Spórna Kamil, Świerk Tomasz, Walancik Hubert (R), Wróbel Kamil.

Opiekun: mgr Zbigniew Stachura

                                                                        V m - dziewczęta

Skład: Barda Zuzanna, Cyrwus Aleksandra, Cyrwus Klaudia, Jasek Maja, Jasek Weronika, Kopycińska Zuzanna, Łysek Katarzyna, Nowakowska Paulina, Radomska Monika, Szynalik Anna.

Opiekun: mgr Grzegorz Szynalik

                                                                                GALERIA  

  WYNIKI 

  GALERIA-MOS 

- Igrzyska Młodzieży Szkolnej:                                          

                                             II m - dziewczęta

Skład: Cichórz Sylwia, Cyrwus Anita, Kornaś Sabina, Kraska Martyna, Łysek Anna, Palkij Patrycja, Pitala Patrycja, Radomska Agnieszka, Rapacz Dagmara, Wesołowska Żaneta.

Opiekun: mgr Katarzyna Mielnikiewicz

                                                                        VI m - chłopcy

Skład: Antosz Wiktor, Flig Michał, Jarosz Adrian, Karpierz Michał, Kopyciński Jan, Kornaś Karol, Kornaś Konrad, Łysek Wiktor, Malec Patryk, Nawara Nikodem, Porębski Mateusz, Węgielski Michał.

Opiekun: mgr Grzegorz Szynalik

  WYNIKI 

  GALERIA-MOS 

Portale: SP1, UM.


 

3. 7. Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej - Mszana Dolna 29.09.2017

                                                        Gimnazjum nr 1 : Gimnazjum nr 2

                                                10 : 0

Skład: Karpierz Maria, Kornaś Sabina, Kowalczyk  Klaudia, Potaczek Dorota, Rapacz Dagmara, Trzepaczka Magdalena, Sentyrz Anna, Wróbel Zuzanna.

Opiekun: mgr Katarzyna Mielnikiewicz


 

2. 5-6. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnej Lidze LA - Mszana Dolna 27.09.2017

                                             II m - Karpierz Maciej - skok w dal

                                             III m - Karpierz Michał - skok w dal

                                             III m - Karpierz Maria - pchnięcie kulą

                                                                            V m - Żurek Aleksandra - bieg 300m

                                                                            V m - sztafeta 4x100m - chłopcy

                                                                          VI m - Głowacz Natalia - bieg 100m

                                                                          VI m - sztafeta 4x 100m - dziewczęta

                                                                          VI m - Krzysztofiak Grzegorz - pchnięcie kulą

                                                                                GALERIA  

  WYNIKI - dz. 

  WYNIKI - ch. 

  GALERIA-MOS 

Opiekunowie: mgr Katarzyna Mielnikiewicz, mgr Grzegorz Szynalik

Portale: SP1, UM.


 

1. 1-4. Mistrzostwa Powiatu Limanowskiego w Kolarstwie Górskim - Zalesie 26.09.2017

- Igrzyska Dzieci:

                                             I m - Cyrwus Aleksandra

                                            II m - Porębska Julia

                                                                        V m - Łabuz Bernadeta

Chrustek Emilia (9), Marszałek Maja (11), Kopycińska Zuzanna (16), Nalepa Bartosz (11), Kraska Tomasz (17), Szczudłowski Hubert (23), Dziedzina Mateusz (24), Marczyk Maciej (29), Aksamit Wiktor (33), Niedośpiał Kamil (34), Barda Jakub (38), Piecyk Mikołaj (43).

Opiekun: mgr Zbigniew Stachura

  WYNIKI 

- Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

                                             I m - Cichórz Sylwia

                                            II m - Wesołowska Żaneta

                                            II m - Habieda Mateusz

                                                                        V m - Antosz Wiktor

                                                                       VI m - Cyrwus Anita

Malec Patryk (20), Skwarczek Konrad (31), Kornaś Konrad (39), Przeklasa Tomasz (DNF).

Opiekun: mgr Katarzyna Mielnikiewicz

  WYNIKI                                                                GALERIA  

  GALERIA-MOS 

                                                                             

Portale: SP1, UM.